header image
 
 

Psychologická péče pro manažery a zaměstnance

Poskytujeme profesionální psychologickou péči manažerům, pracovníkům v pomáhajících profesích, propouštěným zaměstnancům a pracovníkům ohroženým stresem a vyhořením. Aktuálně PŘIJÍMÁME nové firemní klienty pro naší ordinace v Praze 3. Psychologickou péči poskytujeme ON-LINE I OSOBNĚ, v ANGLICKÉM a ČESKÉM JAZYCE. Objednací lhůty máme 7- 14 dní.
Zaslat poptávku

 

 

 

 

 

 

PSYCHOLOGICKÁ PÉČE PRO MANAŽERY A ZAMĚSTNANCE

ON-LINE NEBO PREZENČNĚ

Objednat INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN

Délka konzultace: 50 minut

Profesionální psychologická péče je zaměřena zejména na zvládání stresuvyhoření, zvládání krizových situací, work-life balance. Termín si rezervujte předem prostřednictvím tlačítka „objednat“. více


ANTISTRESOVÝ PROGRAM – INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

ON-LINE NEBO PREZENČNĚ

INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN

Délka kurzu: 50 minut

Objednat
Praktický nácvik zvládání akutního stresu. Zahrnuje práci ve všech oblastech negativního dopadu stresu – mentální oblasti, fyzické oblasti, emoční oblasti. více


Rezervujte si místo předem.


PSYCHOLOGICKÁ PÉČE PRO PROPUŠTĚNÉ ZAMĚSTNANCE

Profesionální psychologická péče umožňuje zaměstnancům adaptovat se na novou životní situaci, emočně zpracovat skutečnost, že byli propuštění a připravit se na úspěšné hledání nové práce, účast na výběrových řízeních, zvládnutí nových kompetencí a komunikaci s úřady.
Zaslat poptávku
Psychologickou péči poskytujeme v naší psychologické poradně v Praze 3 nebo přímo na pracovišti firem, které působí v Praze a Hradci Králové.