header image
 
 

Interim management

Služba INTERIM MANAGEMENT Vám poskytuje zkušeného odborníka pro výkon činností, které nemáte možnost zajistit běžným zaměstnancem. Častým důvodem je nedostatek těchto zaměstnanců na trhu, nedostatečná úroveň jejich dovedností nebo Vaše potřeba nestandardně malého úvazku, který je pro zaměstnance prakticky neakceptovatelný. Interim služby poskytujeme v rozsahu od 1 dne v měsíci po 1 den v týdnu, v regionech: Praha, Střední Čechy a Královéhradecký kraj. Interim odborník vykonává práci přímo ve Vaší firmě nebo formou home office. Službu poskytujeme pro pozice: HR manager, psycholog, management coach a management trainer. Pro více informací a ceník služeb zašlete poptávku.  Zaslat poptávku

 

 

Interim HR manager

Vykonává všechny personální činnosti Nastaví vám ve firmě funkční systémy a procesy řízení lidí od náboru přes zácvik, hodnocení, odměňování, rozvoj až po propouštění. Tuto službu lze využít také jako zástup za rodičovskou dovelenou, dlouhodobou pracovní neschopnost nebo pro řízení klíčových HR projektů.

Interim Psycholog

Poskytuje profesionální psychologickou péči manažerům a ostatním zaměstnancům ohroženým stresem a syndromem vyhoření. Rovněž nabízí psychologickou podporu propouštěným zaměstnancům.

Interim Management Coach

Provádí koučink vybraných klíčových zaměstnanců v souladu se stanovenými cíli. Poskytuje koučink zaměřený na zvyšování výkonu, rozvoj dovedností, life koučink i transformační koučink. Dle potřeb zákazníka vykonává individuální koučink, týmový koučink nebo koučování systémů. Věnuje se rovněž stínování a při koučování obchodních oddělení také práci v terénu, přímo u zákazníků.

Interim Management Trainer

Realizuje školení manažerských dovedností pro všechny úrovně manažerů. Sestavuje obsah školení přesně podle potřeb firmy a úrovně dovedností jednotlivých účastníků školení.

Zaslat poptávku

Z našich referencí vybíráme

ČIA, Karneval Media, Lamark, Refrakční centrum Praha aj.