header image
 
 

O nás

POMÁHÁME VÁM RŮST

Již od roku 2001 podporujeme růst firem a jednotlivců formou poradenství, školení a koučování. V únoru 2017 jsme otevřeli v Praze Poradenské a školící centrum, které nabízí individuální i skupinové kurzy firmám, institucím i veřejnosti.

Naším posláním  je pomáhat firmám a jednotlivcům v růstu.

Naše hodnoty jsou:

PROFESIONALITA • Nabízíme jen to, co skutečně umíme. Školíme jen to, v čem máme vzdělání a léta praxe.

ZODPOVĚDNOST • Vytváříme řešení s ohledem na dopad pro všechny zúčastněné.

UŽITEK A NADŠENÍ • To, co děláme, přináší nám i našim zákazníkům  užitek a nadšení.

 Vaším osobním průvodcem v růstu je:

MGR. IRENA PILAŘOVÁ, MBA – konzultant, psycholog a kouč

Moje vášeň pracovat s lidmi a měnit je mne přivedla k profesi psychologa a následně HR manažera a kouče. Brzy jsem si však uvědomila, že měnit lidi nestačí. Že je potřeba změnit i prostředí, ve kterém fungují, jinak se vrátí do starých vyjetých kolejí. A tak jsem začala ve firmách nastavovat systémy, procesy a strategie a stala se management konzultantem. Spojení rozvoje lidí a rozvoje systémů mi poskytuje ohromné možnosti pro ovlivňování fungování celé firmy.

Co se týká mé práce psychologa, věnuji se především péči o manažery a majitele firem. Svět logiky, faktů a strategického přemýšlení je mi velmi blízký. Pokud však tento svět nepropojíme s prožíváním, emocemi a tělesnými vjemy, může se stát naší záhubou v podobě psychických i fyzických nemocí včetně úplného vyhoření.

více